رد کردن لینک ها

درباره ما

ریسلف-ReSelf قصد داره تا با روش‌های علمی به نیازهامون برای رسیدن به بهره‌وری و رضایت از زندگی جواب بده. از این جهت به جای پرداختن به روش های عوام فریبانه رسیدن به موفقیت، حوزه فعالیت مون رو ایجاد زیرساخت برگزاری جلسات کوچینگ و ارائه آموزش‌های علمی توسعه فردی و مهارت‌های زندگی قرار دادیم. در ریسلف کوچ‌های حرفه‌ای تمام امکانات نرم افزاری مورد نیاز برای برگزاری جلسات کوچینگ خود رو دریافت می‌کنند و دیگر کاربران نیز می‌توانند از کوچ‌های ثبت نام شده در سایت خدمات کوچینگ دریافت کنند و همچنین به محصولات و محتوای آموزشی حوزه توسعه فردی و مهارت‌های زندگی دسترسی داشته باشند.

برای اینکه کیفیت زندگی‌مون رو بهتر کنیم، چاره ای نداریم که مهارت هاش رو کسب کنیم و خودمون رو زندگی کنیم!

تیم ما


الهام مداحی

طراح گرافیک

الهام اول یه استارتاپ داشت در حوزه جای پارک ماشین. بعد از یه مدتی تیم و طرح شون رو به یه شرکت بزرگ واگذار کردند و الهام از این استارتاپ خارج شد. تمرکز فعلی الهام UI/UX ولی خب تو فضای استارتاپی خیلی کارهای دیگه هم مثل عکاسی، فیلمبردای و تدوین و … انجام می ده.

علی شعیبی

برنامه نویس

علی مون هم طراح سایت هم یه دیجیتال مارکتر معرکه است. تا الان همه اش مشغول طراحی سایت بوده ولی تو ریسلف در زمینه بازاریابی دیجیتال هم کمک می کنه.

فرزانه حسن زاده

طراح گرافیک

فرزانه هم تو هنرستان و دانشگاه گرافیک خونده. تا الان تو استارتاپ های مختلفی مثل استارتاپ “آچاره” کار کرده. الان تصمیم گرفته که استارتاپ خودش رو داشته باشه و به عنوان سهام دار و طراح گرافیک تو ریسلف مشغول کاره.

سامان احسنی زاده

کوچ و کارشناس محتوا

سامان مون هم کوچ (coach) که کمک می کنه ابزارهای مناسب کوچینگ رو تو سایت بذاریم هم مسئولیت همه محتوای سایت و شبکه های اجتماعی ریسلف رو بر عهده داره.

ارتباط با ریسلف

با ثبت پیشنهادهای خود از طریق این فرم کمک می‌کنید تا ریسلف خدمات بهتری را ارائه کند. علاوه بر این می‌توانید به طور مستقیم از طریق آدرس، شماره تلفن، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی با ما در تماس باشید.
  • لطفا باکس زیر را علامت بزنید

ریسلف کجاست ؟

تهران، بلوار کشاورز، ابتدای خیابان ۱۶ آذر،  مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه الزهرا

تلگرام : reSelfsupport@

شماره تماس: ۴۰۸۸۳۰۶۱(۰۲۱)