رد کردن لینک ها

درباره ما

ریسلف (reSelf) خدمات ارزان قیمت سلامت روان ارائه می دهد. در بازار مشاوره روانشناسی، جلسات مشاوره گروهی یا گروه درمانی در سایت معرفی می شود تا مخاطبین با هزینه به مراتب کمتر بتوانند از مشاوره روانشناس استفاده کنند. همچنین با معرفی جلسات کوچینگ گروهی، کمک میکند تا مخاطبین از جلسات کوچینگ ارزان تری استفاده کنند. در نهایت ریسلف به صورت رایگان آموزش های جامع و کاربردی و خلاصه شده را در آکادمی خود منتشر می کند که می تواند کاربران را از شرکت در خیلی از دوره های آموزشی بی نیاز کند.

هدف ریسلف کمک به سلامت روان و افزایش کیفیت زندگی ایرانیان است.

تیم ما


الهام مداحی

مشاور

الهام سابقه راه اندازی استارتاپ در زمینه جای پارک خودرو دارد. بعد از اینکه طرح شان را واگذار کردند، در زمینه طراحی UI/UX فعالیت کرده و الان به عنوان مشاور در کنار تیم ریسلف است.

علی شعیبی

مدیر فنی

تحصیلات علی در زمینه مهندسی کامپیوتر است و سایت طراحی می کند و در زمینه دیجیتال مارکتینگ هم متخصص است.

فرزانه حسن زاده

طراح گرافیک

فرزانه تا الان با استارتاپ های مختلفی مثل “آچاره” به عنوان طراح گرافیک کار کرده و در ریسلف هم طراحی گرافیکی سایت، طراحی المان های گرافیکی در شبکه های اجتماعی، تدوین ویدئو، طراحی موشن گرافیک و … را انجام می دهد.

saman ahsanizadeh

سامان احسنی زاده

کوچ و کارشناس محتوا

سامان دوره کوچینگ (Coaching) گذرانده و مسئولیت محتوای سایت را بر عهده دارد. همچنین برنامه ریزی ریسلف هم بر عهده سامان است.

ارتباط با ریسلف

با ثبت پیشنهادهای خود از طریق این فرم کمک می‌کنید تا ریسلف خدمات بهتری را ارائه کند. علاوه بر این می‌توانید به طور مستقیم از طریق آدرس، شماره تلفن، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی با ما در تماس باشید.
  • لطفا باکس زیر را علامت بزنید

ریسلف کجاست ؟

تهران، رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه علم و صنعت، باشگاه نوآوری نیترو

اینستاگرام : reself.coach