رد کردن لینک ها

آکادمی ریسلف

در آکادمی ریسلف می توانید ...

به محتوای خلاصه و مفید و با زبانی ساده در زمینه مهارت های زندگی و توسعه فردی دسترسی داشته باشید

با خیالی راحت به محتوای آن اطمینان کنید زیرا به جای محتوای زرد موفقیت،تنها منابع معبتر علم روانشناسی مد نظر قرار گرفته شده اند

به جای پرداخت هزینه بالای دوره های آموزشی برای اینکه شاید به بخشی ازاین محتوا دسترسی پیدا کنید ؛رایگان بخوانید و یاد بگیرید

علاوه بر محتوای تئوری، به کلی تمرین و اقدام دسترسی خواهید تا به تغییر و تحول دلخواه خود برسید

دوره آموزش عزت نفس

عزت نفس به نوعی زیربنای اصلی اعتماد به نفس ماست. زیاد پیش می‌آید که از نداشتن اعتماد به نفس شکایت می‌کنیم و نهایتا به راه‌حل‌های سطحی پناه می‌بریم ولی نمی‌دانیم عزت نفس، ریشه و زیربنای اعتماد به نفس ما در هر کاری است. در این دوره علاوه بر تبیین عزت نفس، تمرین‌ها و اقداماتی معرفی شده است که عزت نفس و اعتماد به نفس‌مان را تقویت کند.

پرسشنامه عزت نفس

10 درسنامه

ویدیو های آموزشی رایگان

عضویت در خبرنامه اختصاصی عزت نفس

دوست دارم بیشتر یاد بگیرم...

دوره آموزشی مدیریت استرس و اضطراب

استرس یک مکانیزم مفید و کمک کننده است که ما را از خطرهای احتمالی مصون نگه می‌دارد. با این حال در صورتی که استرس‌ها مزمن و غیرطبیعی باشد، زندگی‌مان را مختل می‌کند. امروزه شرایط زندگی و اتفاقاتی که رخ میدهد خواه ناخواه به ما استرس وارد می‌کند و در صورتی که با روش‌های مدیریت استرس آشنا نباشیم، به سلامت روح و روان ما آسیب‌های جدی وارد می‌کند. در این پرونده با تمرکز بر تمرین‌ها و تکنیک‌های عملی، آمادگی خود را برای مواجهه با استرس‌های زندگی ارتقا می‌دهیم.

پرسشنامه ارزیابی سطح اضطراب

15 درسنامه

ویدیو های آموزشی رایگان

عضویت در خبرنامه اختصاصی مدیریت استرس

دوست دارم بیشتر یاد بگیرم...

دوره آموزشی تفکر خلاق

خلاقیت یکی از رفتارهای طبیعی انسان‌ها است تا زمانی که به روش‌های مختلفی مانند سیستم آموزشی مدارس و والدین سرکوب می‌شود. زمانی که از طرف اطرافیان و محیط سرکوب می‌شویم، ذهن برای محافظت از ما، خاطرات بد و تلخ را در دسترس نگه می دارد تا با استفاده از آنان دوباره آسیب و خطری برای خود ایجاد نکنیم. الان در هر سن و موقعیتی که هستیم تصمیم گرفتیم که نیروی خلاقانه درون مان را بار دیگر فعال کنیم و کافی است حصارها و محدودیت‌هایی که سال‌ها در ذهن مان شکل گرفته را کنار بزنیم و دوباره خلاق بودن را یک رفتار طبیعی خود کنیم.

پرسشنامه ارزیابی خلاقیت

10 درسنامه

ویدیو های آموزشی رایگان

عضویت در خبرنامه اختصاصی تفکر خلاق

دوست دارم بیشتر یاد بگیرم...