رد کردن لینک ها

کوچ یار

زیرساخت نرم‌افزاری ری‌سلف به صورت اختصاصی برای برگزاری جلسات کوچینگ طراحی شده است؛ از این جهت تمام امکانات فعلی و امکاناتی که به مرور ارائه خواهند شد، متناسب با نیاز کوچ‌ها طراحی می‌شود.

استفاده از تمام امکاناتی که در این صفحه معرفی شده است برای کوچ و مراجع رایگان است.

 

می‌خواهم ثبت نام کنم

درگاه پرداخت اینترنتی

مراجعین می‌توانند با آسانی هر چه بیشتر هزینه جلسات کوچینگ خود را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کنند. از طرفی کوچ‌ها نیز به سرعت هزینه جلسات خود را دریافت می‌کنند زیرا در همان روز، دستور انتقال وجه بین بانکی صادر می‌شود و وابسته به زمان واریز، آخر ساعت اداری همان روز یا روز بعد، به حساب کوچ واریز می‌شود. از همه این‌ها گذشته ما کوچ‌ها ترجیح می‌دیم به جای وقت گذاشتن برای بحث و گفتگو در مورد مسایل مالی جلسات کوچینگ، در مورد راه منحصر به فرد مراجع‌مان برای تغییر و تحول‌اش صحبت کنیم!

نوبت‌دهی اینترنتی

وقتشه به جای روش‌های سنتی نوبت‌دهی که کلی زمان‌بر اند، از روش‌هایی استفاده کنیم که خیلی سریع تر و راحت‌تره؛ پس چقدر خوبه که به مراجعین‌مان این امکان رو بدیم که سر فرصت تمام وقت‌های خالی ما رو در ماه‌های مختلف بررسی کنند و بهترین زمان جلسات کوچینگ خودشون رو انتخاب کنند.

پیامک و ایمیل یادآوری

هر چی رو یادمون بره، ولی چک کردن موبایل و کامپیوترمون یادمون نمی‌ره! پس با ارسال یه پیامک و ایمیل یادآوری برای جلسات کوچینگی که تنظیم شده، خیال‌مون راحت می‌شه که مراجعین جلسات رو فراموش نمی‌کنند

چت

وقتی مراجعین‌مون با ما و خدمات کوچینگ‌مون آشنا می‌شن، خیلی طبیعیه که براشون سوال پیش بیاد. بهترین راه ارتباطی که برای هر دو طرف راحت و سریع باشه، ارسال پیام از طریق سایت. پس مراجعین‌ ما پیام‌شون رو تو همون صفحه پروفال برامون ارسال می‌کنند و به محض دریافت پیام، یه ایمیل یادآوری دریافت می‌کنیم که در اسرع وقت به مراجع مون جواب بدیم.

پروفایل

همه ما کوچ‌ها به یه صفحه اینترنتی درست و درمون نیاز داریم که بتونیم خودمون و خدماتمون رو معرفی کنیم. ریسلف هم که مخصوص کوچ‌ها طراحی شده، تمام ویژگی‌هایی که نیاز داریم برای معرفی رو ارائه می‌ده. یعنی تو صفحه پروفایل‌مون می‌تونیم ویدئو بذاریم و توش خودمون و خدمات‌مون رو معرفی کنیم. بیوگرافی‌مون رو هم می‌ذاریم و لینک بقیه شبکه‌های اجتماعی‌مون هم هست. لینک دانلود قرارداد رو هم گذاشتیم و مراجعین‌مون از همون صفحه می‌تونن جلسه کوچینگ رزرو کنند.

می‌خواهم ثبت نام کنم

 

 

 

 

کوچ یار

ابزارهای مورد نیاز برگزاری جلسات کوچینگ

[/vc_column_inner][/vc_row_inner]
Asset 9

نوبت دهی

مراجعین از میان زمان هایی که شما در تقویم مشخص کرده‌اید، زمان جلسه خود را انتخاب می‌کنند

2

ارسال پیام یادآوری

از طریق پیامک و ایمیل، جلسات کوچینگ خود را به مراجع یادآوری کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی

با درگاه پرداخت اینترنتی خود، به آسانی و سریع هزینه جلسات کوچینگ خود را دریافت کنید

Asset 8

ارسال پیام

مراجعین می‌توانند به آسانی برای شما یپیام بفرستند و شما نیز پیام‌های مراجعین را در ایمیل خود دریافت می‌کنید

آشنایی بیشتر با کوچ یار
ساخت پروفایل کوچ
[/vc_column][/vc_row]