رد کردن لینک ها

سوالات متدوال

شاید جواب سوال شما همینجا باشد !

اگر سوال شما در لیست زیر نبود از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین سایت یا راه های ارتباطی درج شده در پایین سایت ، میتونید سوال خودتون رو با مطرح کنید.

تمام روانشناسانی که در سایت ریسلف معرفی می‌شوند در مطب‌ها و کلینیک‌های روانشناسی مشغول کارند. در نتیجه صلاحیت این افراد توسط سازمان نظام روانشناسی کشور تأیید شده است.

با توجه به تعهداتی که مجری در سایت ریسلف معرفی کرده است، مجموعه ریسلف بر حسن انجام تعهد مجری نظارت می‌کند و در صورتی که تعهدات مجری انجام نشود، هزینه جلسات به مشاور یا کوچ پرداخت نخواهد شد و به مراجع عودت داده می‌شود.

مطابق با عرف جهانی در حرفه کوچینگ، کوچ‌ کسی که دوره آموزشی کوچینگ گذرانده باشد و می‌تواند از نهادهای بین المللی همچون فدراسین بین المللی کوچینگ تأییدیه دریافت کند. ریسلف مدرک آموزشی کوچ‌ها را بررسی می‌کند و تنها در صورت معتبر بودن مرکز آموزشی و تطابق تعداد ساعات آموزش با عرف آموزش کوچ‌ها در دنیا، معرفی کوچ را در سایت خود انجام می‌دهد. درصورتی که فردی دوره‌ای گذرانده باشد که تعداد ساعت آن تنها در حد آشنایی با مهارت‌های کوچینگ باشد، از نظر سایت ریسلف قابل قبول نیست.

با توجه به تمرکز ریسلف بر خدمات ارزان قیمت مشاوره روانشناسی و کوچینگ، شما می‌توانید با شرکت در جلسات گروهی تا ۸۰ درصد کمتر هزینه کنید. همچنین ریسلف روانشناسان و کوچ‌های مختلفی را در پلتفرم خود معرفی می‌کند که این امر نیز موجب می‌شود تا هزینه جلسات رقابتی باشد و کاهش یابد.

نظرات

  1. ارسال نظر

    سلام لطفا اطلاعات کاملتری از موسسه ها بهم بدیدنیاز به راهنمایی دارم. موسسه فراکوچ هزینه ۸ملیون رو به من اعلام کرده! چطور میتونم از صحت وصداقتشون مطمئن بشم؟ واینکه وقتی مدرسشون مدرک سطح۱داره چطور دوره کامل و جامع برگذار میکنن؟ سطح ۱ وسطح ۲ چه ویژگی هایی دارن؟؟؟ وهمچنین تضمین بازار کار در ایران وکشورهای دیگه چجوریه الآن!؟

    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید