رد کردن لینک ها

چرا کوچینگ گروهی بهره وری

مدت‌ها بود که کلاس‌های آموزشی مدیریت زمان را برگزار می‌کردم. عموم مسایل و مشکلاتی که شرکت کنندگان داشتند، ارتباط مستقیمی با سیستم مدیریت زمان آن‌ها نداشت. ریشه‌ها به اهمال‌کاری اضطرابی و کمال گرایی بر می‌گشت. به عنوان کسی که همیشه دیدن نتیجه کلاس‌ها و تغییر و تحول مراجعینم اولویت اولم بود، تصمیم گرفتم برنامه‌ای طراحی کنم که مسایل مراجعین را به صورت ریشه‌ای حل کند. کوچینگ گروهی بهره‌وری از درون مشاهده یک مسأله واقعی طراحی شد. بعد از این تصمیم، با جستجویی ساده متوجه شدم که این برنامه‌ها در دنیا نیز متداول است و انگیزه بیشتری گرفتم که راه درستی انتخاب کردم. امیدوام با برگزاری برنامه‌های کوچینگ گروهی بهره‌وری تأثیرگذاری که همیشه در زندگی به دنبال آن بودم را محقق کنم.

ثبت نام
سامان احسنی‌زاده

کوچ حرفه ای زندگی

روند جلسات کوچینگ گروهی

مطالعه جزوه

مطالعه جزوه

برای هر جلسه، جزوه‌ای تدوین شده است، که شرکت کنندگان قبل از هر جلسه مطالعه می‌کنند. سوالات و ابهامات در مورد محتوای آموزشی جزوه نیز در جلسات مطرح و همفکری می‌شود.

تحلیل و بازخورد

تحلیل و بازخورد

کوچ متناسب با موضوع جلسه، سوالاتی از مراجعین می‌پرسد و شرکت کنندگان جواب‌های خود را برای خود یادداشت می‌کنند. همچنین مراجعین نظرات و تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند و کوچ بازخوردهایی به منظور افزایش خودآگاهی ارائه می‌دهد.

تعریف اقدام

تعریف اقدام

برای هر کدام از مراجعین متناسب با شرایط و هدف‌شان، اقدام و تمرینی تعریف می‌شود تا در طی هفته انجام دهند و جلسه بعدی توضیحی در مورد تجربیات خود ارائه می‌دهند.

کوچینگ

راهکار جهان شمولی وجود ندارد و هر کسی راه حل خودش را دارد

تمرکز کوچینگ بر روی افزایش خودآگاهی و اقدام کردن است تا بتوانیم به آن هدفی که می خواهیم برسیم.

آموزش سنتی توسعه فردی

معرفی راهکارهایی که لزوما برای همه جوابگو نیست

آموزش‌هایی که هم اکنون به صورت گسترده توسط روانشناسان و غیر روانشناسان ارائه می‌شود، قصد دارد تا راه‌حل‌های جهان شمولی که تصور می‌شود باید برای همه جواب‌گو باشد، به شرکت کنندگان القا کنند. این رویکرد به نوعی آموزشی سنتی در زمینه توسعه فردی است.

شرکت در جلسات کوچینگ از همه جای دنیا!

با اینکه ما به شرکت در جلسات مجازی عادت نداریم و به نظرمان عجیب و غریب است ولی روش آموزش از راه دور، روندی است که کل دنیا و کشورهای توسعه یافته را در بر گرفته!

در هر جای دنیا که هستید به راحتی وارد کلاس شوید

مانند کلاس‌های حضوری، می‌توانید صحبت کنید و سوال بپرسید و بحث کنید

هزینه کمتری بپردازید

ثبت نام در برنامه کوچینگ گروهی

مدت زمان و هزینه برنامه کوچینگ گروهی

برنامه‌های کوچینگ گروهی در دنیا بلند مدت است زیرا تغییر مثبت فرآیندی زمان‌بر است. با این حال برنامه پایه‌ای کوچینگ گروهی بهره‌وری با محوریت مرور سه موضوع “کمال‌گرایی”، “اهمال‌کاری اضطرابی” و “مدیریت زمان” در چهار جلسه هفتگی برنامه‌ریزی شده است. پس از پایان برنامه پایه‌ای کوچینگ گروهی بهره‌وری، برنامه‌های تکمیلی کوچینگ گروهی بهره‌وری برای اقدام و تمرینات بیشتر برای شرکت کنندگان در دوره‌ی پایه‌ای برگزار می‌شود.

هزینه

  • هر جلسه مجازی: ۴۰
  • هر جلسه حضوری: ۸۰

زمان

  • چهار جلسه یک ساعت و نیم
  • هفته ای یک جلسه

ثبت نام جلسه آزمایشی کوچینگ گروهی بهره وری

برای اشنایی شما با کوچینگ و برنامه کوچینگ گروهی بهره وری یک جلسه مجازی رایگان در نظر گرفته شده است که از نزدیک تجربه کنید و سوالات خود را بپرسید.

به منظور اطمینان از حضور شما در جلسه مجازی ابتدا مبلغ ۱۰ هزار تومان دریافت و پس از شرکت در جلسه عودت داده خواهد شد.

  • پس از ثبت اطلاعات نحوه ورود به جلسه مجازی برای شما ایمیل می شود
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .